سبد خرید
مجموع : 0 تومان
ارسال رایگان خرید های بالای یک میلیون تومان

معرفی شرکت NAREX

شرکت NAREX

شرکت NAREX  متخصص تولید قلاویز های ساخته شده از جنس فولاد تند بر و فولادهایی با عملکرد بالا بوده و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده ی این دست از قلاویز ها در کشور جمهوری چک و یکی از بزرگترین تولید کنندگان قلاویز در اتحادیه اروپا و جهان می باشد.

تولیدات استاندارد نارکس شامل قلاویز های ماشینی، قلاویز های فورمینگ (بدون براده برداری یا به اصلاح باکالیت)، قلاویز های مهره زنی ، سری قلاویز های دستی، جعبه قلاویز ومته های مربوطه وحدیده ها می باشد. علاوه بر این رده ی استاندارد محصولات شرکت نارکس براساس نیازمندی ویژه مشتری ابزار خاص شامل ابزارهای رزوه کاری مخصوص و همچنین گیج های اندازه گیری رزوه نیز تولید می کند . همچنین در بخش سخت کاری پیشرفته کارخانه، علاوه بر انجام فرایند سختکاری و عملیات حرارتی محصولات ساخت خود شرکت نارکس، ابزار های مشتریان نیز مورد سخت کاری و عملیات حرارتی قرار خواهد گرفت.

قلاویزهای نارکس  به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگوی هر نوع قطعه کار از جمله فولاد، آلومینیوم، چدن، استیل، مس، روی و آلیاژهای آنها با سختیهای متفاوت باشند که این امر توسط بخش فنی و مهندسی شرکت نارکس با تولید طیف متنوعی از قلاویزهای دستی و ماشینی با آلیاژها و روکشهای متفاوت میسر شده است که هر طیف از این قلاویزها تحت کدینگ مخصوص این شرکت جهت کار بر روی یک و یا چند متریال اراده گردیده است.

شرکت نارکس یک شرکت مهندسی پایدار و با سابقه در کشور جمهوری چک می باشد که مالکیت آن انحصارا از آن افراد بومی این کشور می باشد و همچنین مفتخر است که از نیروی های مهندسی بومی خود استفاده می کند. کل محصولات این شرکت در کارخانه واقع در زدانیچ تولید می شود.

در حال حاضر نزدیک 70 درصد از تولیدات این شرکت روانه بازارهای خارجی می شود. عمده کشور های خریدار شامل آلمان، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، مجارستان، اتریش، هلند، و روسیه می باشد. این شرکت دارای مشتریان دیگری عمدتاً در خارج از اتحادیه اروپا مانند برزیل نیز است. شرکت نارکس اخیرا موفق شده است بازارهای خود را به دیگر کشور ها از جمله کشورهای آسیایی مانند چین و ویتنام نیز گسترش دهد و همچنین در بازار ایران نیز محصولات ما از طریق شرکت آریا صنعت گنج در حال ارائه میباشد.

موفقیت شرکت نارکس در امر بازاریابی مبتنی بر پیشرفت پیوسته عمدتا بر دو مبنای بهبود دائمی در کیفیت محصولات و همچنین تمام فرایندهای دیگر است. سیستم مدیریت کیفیت در مطابقت با EN ISO 9001: 2008 اروپا مورد تائید قرار گرفته است که دقیقا در قالب "توسعه و تولید ابزار های رزوه کاری و عملیات حرارتی" طبقه بندی شده است.

برای شرکت نارکس سرمایه گذاری طولانی مدت و پیوسته در زمینه تولید و خدمات تکنولوژیکی به عنوان یک امر اجتناب ناپذیر پذیرفته شده است.  در سالهای اخیر شرکت نارکس در زمینه ی اخذ کمک هزینه های مالی از سوی اتحادیه اروپا به خصوص در قالب بخشی از "برنامه ی عملیاتی تجارت و نوآوری" فوق العاده موفق عمل کرده است.از آنجایی که بدیهی است که سرمایه گذاری در ارتقاء تکنولوژی خود به تنهایی نمی تواند نتیجه مطلوب را به بار آورد بخش جامعی از توسعه ی شرکت نارکس شامل ارتقاء سطح بهره وری و کیفیت کارکنان نیز می شود. ترکیب تکنولوژی مدرن به همراه اجرای صحیح فرایند تولید توسط کارکنان ماهر مشترکا سنگ بنای موفقیت در تجارت شرکت نارکس را شکل داده است. در حال حاضر این شرکت دارای 165 پرسنل می باشد که ازدیاد پیوسته این رقم به عنوان یک امر ضروری دیده می شود. در این عرصه هم پروژه هایی که تا کنون با موفقیت اتمام یافته اند و هم آنهایی که اکنون در حین انجام هستند وجود دارد.

هدف بنیادین استراتژیک شرکت نارکس این است که خود را به عنوان یک تولید کننده معتبر ابزار رزوه کاری علی الخصوص در زمینه قلاویز به دنیا بشناساند. شرکت نارکس به خوبی آگاه است که حصول به چنین درجه ای از اعتبار فقط به تنهایی با افزایش درآمد و کاهش هزینه بدست نمی آید. حتی چیزی که بی شک بسیار مهم است این است که تاکید بر برتری کیفیت نیز به تنهایی کفایت نمی کند. چیزی که به وضوح مهم است این است که امروزه در دنیا به صورت روز افزون تاکید بسیاری بر چگونگی اثرگذاری فعالیت های تجاری بر مسائل زیست محیطی و ابعاد اخلاقی آن صورت می پذیرد. شرکت نارکس می داند که داشتن محصول با کیفیت و دارای قابلیت رقابت به تنهایی کفایت نمی کند. نتیجتا چون شرکت نارکس در نظر دارد که این روند به "درستی" صورت پذیرد در پی تحقق این درستی کوشا است.

شرکت نارکس می خواهد که به عنوان یک تولید کننده با اعتبار، با ثبات و طولانی مدت مطرح شود و به صورت پیوسته و دائم این اعتبار را تقویت کند. این شرکت همچنین می خواهد اثبات کند که یک شرکت با اعتبار جهانی می تواند حتی در یک شهر کوچک به صورت موفقیت آمیزی به فعالیت بپردازد و دیگر اینکه تولید قلاویز های با کیفیت در کشور جمهوری چک همواره در منطقه زدانیچ برقرار خواهد بود.