سبد خرید
مجموع : 0 تومان
ارسال رایگان خرید های بالای یک میلیون تومان

معرفی شرکت DANDREA

درباره داندریا

D'ANDREA یک کمپانی ایتالیایی پیشتاز در ساخت ابزارها و متعلقات ماشین‌کاری در جهان می‌باشد که بدلیل کیفیت بالای محصولاتش در جهان شهرت یافته است. D'ANDREA همگام با نیازهای صنعت ماشین‌کاری ازسال 1951 تکنولوژیهای کارامد و بهینه را بطور چشمگیری توسعه داده است.

تمامی محصولات D'ANDREA در کارخانه آن واقع در Lainate منطقه اي در جنب شهر میلان توليد می‌شود که شامل انواع:
SENSITIV T-TA ، U-TRONIC ، U-CENTER , AUTORADIAL، هدهای پرداخت و داخل تراشی، سیستمهای ابزارگیر بسیار دقیق ماژولار (سيستمهاي تعويض‌پذير چندپارچه) و TOPRUN (سیستمهای ابزارگیر یکپارچه بسیار دقیق برای بکارگیری در سرعت هاي بالا)، می‌باشند.

هدها و ابزارگیرهای D'ANDREA، موجود در گونه‌ها و سایزهای متفاوت، با خدمات پیش و پس از فروش همراه می‌باشند که این خدمات همواره  بر نیازهای فنی و اقتصادی مشتری تمرکز یافته است.

تمامی تولیدات D'ANDREA، با رعايت پروسه‌های مهندسی، تولید، و فروش منطبق با استانداردهای ISO 9001 ضمانت شده‌ و همچنين با یک سیستم آموزشی و اطلاعاتی که در تمام جنبه‌های نوین با مصرف کننده در ارتباط می‌باشد، همراه است.

 D'ANDREA به تمامی کاربردهای پرداخت‌کاری، داخل تراشی، فرزکاری، قلاویزکاری و مته‌کاری؛ نیازمند به تکنولوژی با دقت بالا جوابگوست.